Новий Рік:
Як же буде проходити наш грандіозний Новий Рік?
Наше святкування буде поділене на два етапи:)

Спочатку в нас буде приємна та затишна вечеря в ресторані, яку ми організували на 100 людей. Можете взяти з собою на Кіпр красиві наряди - дрескод грецька міфологія!

Ресторан буде знаходитись недалеко біля наших вілл, до нього потрібно буде їхати на машинах. Починаємо святкування о 7 годині вечора, смачно поїмо та весело проводимо час, водії не хвилюйтесь після ресторану ви зможете відпочити - їздити більше не потрібно буде в цей день.

Також на вас чекає розіграш серед водіїв - переможець отримає повернення коштів за тур! Розіграш на найкращий костюм, а також барабанний дріб…..

!!Таємний Санта!! Кожен хто бажає прийняти участь в Новорічному обміні подаруночками, має купити один подарунок людині, ім'я якої вам попадеться рандомно серед списка учасників. Бюджет подаруночків до 5 євро!

Створимо Новорічну атмосферу разом та подаруємо один одному приємні спогади☺️Ітак після того, як в нас пройде передноворічна вечеря ми запустимо крутий салют та повернемось в наше котеджне містечко, у вас буде 1 год на відпочинок (переодягтися) та почнемо двіжуху!

Святкування буде проходити на організаторських віллах - буде три різних локації - open space , щоб всім було комфортно святкувати та спілкуватись. На першій віллі (першій локації) на вас чекає яскрава тусовка з запальною музикою, напоями та іграми. На другій віллі буде караоке, закуски та місце, щоб поспілкуватись та почілити:) І третя локація на вулиці…. якщо ви хвилюєтесь, що буде прохолодно, то забираєм переживання!! Бо вулиці будуть бочки з вогнем, кальяни, пледіки та легка музичка!

Святкування на віллах почнеться о 10 годині вечора, запалимо його яскраво та увійдемо в Новий Рік по-новому!

Навігація по сайту
1
2
3
4
5
- Документи та правила в'їзду
- Авіа
- Наша команда
- Шлях до котеджного містечка
- Поселення
- Формат подорожі
- Як буде проходити подорож на машині?
- Наші локації:
- Правила
- Правила в машині з командою:
- Обмеження швидкості:
- Правила Парковки:
- Контакти організаторів:
- Локації супермаркетів/аптек/заправок поблизу котеджу:
6
7
8
9