Концепція подорожі:
Формат подорожі
Першою буде машина організаторів її НЕ МОЖНА переганяти. Це важливо, щоб ніхто не збився з маршруту та у разі екстреної ситуації ми могли допомогти.

Всі машини будуть їхати по порядку - з інтервалами у декілька хвилин. Заключною буде машина нашої команди - гіда, який перевіряв чи всі є на місці та чи всі знають маршрут. На кожній локації у вас буде час щоб пофоткатись, погуляти та ми розповімо вам коротку історію цього місця:) По таймінгу першою машиною буде їхати один з організаторів, а за нею поступово всі інші!


Ми будемо паркуватись на парковках, якщо на цій самій парковці може не вистачати місця, в такому випадку ми будемо відправляти геолокацію в чат іншої парковки де можна стати.

У разі екстрених ситуацій потрібно одразу писати нам в EMERGENCY чат/телефонувати/викликати нас по рації - для того, щоб ми могли оперативно допомогти.


При створенні туру нашою метою було не тільки круто відсвяткувати Новий Рік, але й дослідити країну. Тому вибрали цікаві маршрути та подорож на автомобілях, щоб доїхати не було проблемно.
Як буде проходити подорож на машині?
У кожного водія на телефоні буде відмічений маршрут на день, також обов'язково мають бути google maps offline ( скачані карти в google maps). Для зв'язку ми вибрали рації, щоб можна було швидко та оперативно повідомити важливу інформацію.


В зазначений час, по порядку кожна машиниа буде виїжджати. Наш гід буде перевіряти та відмічати хто їде та чи вся компанія є в машині.
Також велике прохання до водіїв та учасників - бути пунктуальними та вчасно збиратись.
В перший день подорожі, після покупок в супермаркеті будемо знайомитись один з одним! Можна сходити на пляжик, який недалеко біля котеджів та відпочити там.


Команда наших організаторів довго готувалась до цієї поїздки, ми продумали активну програму на кожен день.

В кожного з вас буде три чати:

 • EMERGENCY чат - в ньому буде вся сама важлива інформація, програма на день, локації і тд. Можливість писати тільки в екстрених випадках (дтп, загубились і тд).

 • КІПР 2022 НОВИЙ РІК - чат загальний для спілкування, можна обговорювати програму, знайомитись, кидати фоточки:)

 • ЧАТ ВІЛЛИ - це чат вашої команди-компахи, для того, щоб вам було зручно в 6-х спілкуватись між собою, обговорювати ваші командні завдання і кидати смішні фоточки особисто між собою:)

  В EMERGENCY чат кожного дня ми будемо відправляти програму на наступний день, локації та маршрут по якому ми будемо їздити, для того щоб всім було зручно та водії розуміли скільки потрібно буде проїхати за день. Програма буде розписана по таймінгу, скільки приблизно часу ми будемо знаходитись на локаціях та коли буде виїзд на іншу.

  Кожен день починається з сніданку, по бажанню зарядка, в обумовлений час - виїзд. Стандартно плануємо виїжджати о 8-9 годині ранку +/-, оскільки світловий день в цю пору короткий. О 4 годині дня уже відбувається захід сонця - ми вибрали гарні локації спеціально, щоб побачити його у всій красі.

Наші Локації
Cyclops Cave
Konnos Beach
Монумент Миру
28 грудня
Archaeological Site of Nea Paphos
Пафос
Мис Афродіти
29 грудня
Лімасол
Нікосія
Троодос
30 та 31 грудня
Солоне озеро Ларнаки
Ларнака
1 січня
Міст кохання
Айя-Напа
2 січня
ПРАВИЛА:
 1. В автомобілі не пити алкогольні напої (не можна ні водіям, ні пасажирам) - ми дбаємо про вашу безпеку, тому прохання цього не робити. В алкогольному сп'янінні за кермо не сідати!

 2. В аеропорту потрібно бути в масці

 3. Після 10-ї ночі НЕ ШУМІТИ.

 4. Поважати учасників групи та їх особистий простір

 5. Тримати в чистоті та в порядку віллу

 6. Машина організаторів по програмі завжди їде першою - не переганяти

 7. Якщо ви з учасниками команди вирішили не їхати на локацію - повідомляйте організаторів про це, щоб ми розуміли де ви будете знаходитись.

 8. За розбиті речі на віллах буде назначений штраф ( всі штрафи будуть розписані на інфо-листку на віллі)

Це основні локації, які ми маємо відвідати за тиждень нашої подорожі. Ми можемо змінювати та корегувати програму, якщо погода в цей день несприятлива абощо.

Після щоденної програми ввечері на вас чекатимуть активності, які ви зможете вибрати. Ми вирішили створити цікаві АКТИВНОСТІ НА ВЕЧІР:


вечори мафії (тому якщо ви вже вирішили, що підете
- беріть костючик)
- кіновечір з переглядами улюблених фільмів
- неонові вечірки під техно(білий одяг можна прихопити),
- караоке під старі-вічні хіти- барбекю на вулиці з глінтвейном-турнір по beer pong і ще багато цікавого.

Вони будуть проводитись на 2-х організаторських віллах та на вулиці між будівлями:)

Ми не хочемо виглядати занудними та ставити вас в рамки, проте щоб наша подорож пройшла легко та весело ми встановимо декілька, які не можна порушувати:
Навігація по сайту
1
2
3
4
5
- Документи та правила в'їзду
- Авіа
- Наша команда
- Шлях до котеджного містечка
- Поселення
- Формат подорожі
- Як буде проходити подорож на машині?
- Наші локації:
- Правила
- Правила в машині з командою:
- Обмеження швидкості:
- Правила Парковки:
- Контакти організаторів:
- Локації супермаркетів/аптек/заправок поблизу котеджу:
6
7
8
9