Таймінг та програма нашої подорожі
Грузія з 16.07 - 22.07
Усі топові локації в одному турі: гори, море та вино
travel
www.
.vn.ua
Програма туру
Маршрут нашої подорожі
Детальна програма туру
Гамарджоба, генацвале!

Запрошуємо у Грузію - країну із самобутнім характером та неймовірними за своєю красою гірськими пейзажами! У цьому турі - 7 насичених днів у країні . На тебе чекають гірські перевали, море вина, автентична кухня і найгостинніші люди у світі.

1 день

Виліт усієї групи з Києва до Тбілісі.

Трансфер у готель, заселення. У другій половині дня на нас чекає пішохідна екскурсія по Тбілісі разом з нашим місцевим гідом, який знає про Грузію буквально усе!

Маршрут екскурсії проходить визначними пам'ятками столиці:

Площа Свободи
Площа Мейдан
Фортеця Нарікала
Міст Миру
Храм Святої Метехі


Через міст Миру ми потрапимо у парк Ріко. З нього піднімемося канатною дорогою і помилуємося видом на місто з висоти.

Ввечері познайомимось ближче у автентичному ресторанчику за келихом вина та величезним хачапурі!
Снідаємо у готелі і починаємо більш детально знайомитися з Грузією!

Мцхета - духовне серце країни і перша столиця Грузії. Саме тут приблизно в 327 році було прийнято християнство у головному християнському соборі Грузії - Светіцховелі, який називають "Другим Єрусалимом".

Ми піднімемося на гору, де знаходиться старовинний монастир Джварі, звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці.У гарну погоду звідси видна навіть гора Казбек і Військово-Грузинська дорога.

Зазирнемо до місцевих жителів - подивимося, як живе звичайна грузинська сім'я, скуштуємо домашнє вино та відчуємо на собі грузинську гостинність.

Ввечері на вас чекає прогулянка колоритним центром Тбілісі, і канатна дорога - насолодимось містом з висоти пташиного польоту :)
ПЦР тест. Задля вашого комфорту ми потурбуємось, щоб тест зробили нам прямо у готелі, після чого одразу можна буде розпочати нашу програму.

Сьогодні нас чекає насичена поїздка на схід Грузії у регіон Кахетія. Сонячна Алазанська долина, древній монастир Бодбе, італійські вулички Сигнахи, довга кріпосна стіна, смак грузинських страв і (звичайно ж) вино. Приготуйтеся насолоджуватися, слухати, дегустувати і багато фотографувати!

Відвідаємо завод компанії «Кахетинське традиційне виноробство».

Побуваємо у винному льосі і послухаємо про історію виноробства у Кахетії з келихом (може, декількома) вина

Відвідаємо знаменитий грузинський монастир Бодбе, одне з найсвятіших місць для кожного грузина. Саме тут зберігаються мощі Ніно Каппадокійської (Свята Ніно) -християнської просвітниці Грузії

Попрактикуємося у випіканні хліба, хінкалі , чурчхели - на нас чекає майстер-клас від місцевих!

Відкриємо для себе «місто кохання» Сигнахи.

Повертаємося у Тбілісі й відпочиваємо після насиченого дня.
Їдемо у гори!

Дорога з Тбілісі у Казбегі пролягає по мальовничій Військово-Грузинській дорозі - одній з найкрасивіших доріг на Кавказі, та й взагалі в світі! Це траса, довжиною в 208 км, яка пролягає через гірський Кавказький хребет. Справжній історичний маршрут, який вже дуже давно став популярним у туристів і мандрівників.

Наш маршрут пролягає через блакитне Жинвальське водосховище, середньовічну фортецю Ананурі і Арку Дружби.

Додамо трохи екстриму - на нас чекає рафтинг! Після цієї насиченої пригоди на нас чекає обід у кафе на батьківщині хінкалі.

Ночувати ми будемо у стильному готелі зі SPA зоною, басейном та видом на гірські вершини з кожної кімнати. Релакс!
Після сніданку по конях! Жартуємо, по джипах :) Піднімаємося до оспіваного у віршах О. Пушкіна «монастирю за хмарами» - церкви Гергеті, від якої у вас захопить подих. Ви точно бачили такі світлини: древній монастир на вершині, а позаду - безкрайні засніжені гір.

Далі - активність за бажаннями та інтересами. Це може бути:

поїздка на квадроциклах
політ на параплані
прогулянка верхи на конях

Дорогою у Тбілісі на нас чекає невеличкий трекінг біля селища Сно та гори Чаухі - приготуйтеся отримати чергову дозу серотоніну!

Після приїзду до Тбілісі у вас буде вільний час - докупити сувеніри та продегустувати види чачі, які ви не встигли осягнути до цього :)

Прощальна вечеря, доїдаємо хачапурі і збираємо речі.
Рухаємося у напрямку Боржомі!

Відвідаємо Уплісцихе — значний туристичний центр Грузії. Ще здалеку це химерне скельне місто заворожує своїм незвичайним виглядом. Тут були колись величезні величні зали, храми, житла, поєднані між собою звивистими вулицями-коридорами. Важко повірити, що ця грандіозна титанічна робота по створенню цілого міста з кам'яної тверді - творіння людських рук.

Відкриємо для себе для себе повністю відновлену фортецю Рабаті у місті Ахалцихе.

Далі прогуляємося по Боржомі - всесвітньо відомому бальнеологічному курорту. Боржомі славиться своїми мінеральними водами, джерело яких знаходиться в центральному парку Боржомі, де усі бажаючі можуть спробувати її на смак. Також у нас буде змога побачити Боржомі з висоти пташиного польоту - піднімемося канатною дорогою на гору, щоб зустріти захід сонця.

Ті, хто продовжить відпочинок біля моря, вирушають на трансфері у Батумі, решта групи повертається у Тбілісі.
Після сніданку трансфер відвезе нас в аеропорт. Фото на пам'ять - і до нових зустрічей!

Виліт у Київ запланований на 13:15, прибуття у Бориспіль о 15:10.
Готель в Тбілісі

Tbilisi Story Hotel
+995 32 206 05 51

Адреса:
22 Khivi Turn, Tbilisi 0103, Грузия,
Готель в Гудаурі:

Marco Polo Hotel Gudauri
(+995 32) 2202 900
Адреса:
Gudauri Hotel Ln, Грузия
Готель в Батумі:

Deluxe Apartments on First Line
Адреса:
16 Inasaridze Street 11-117, 6010 Батуми, Грузия