❗️Важливо:

Ручна поклажа:

Там НЕ повинно бути гострих і небезпечних предметів. Рідини, такі як шампуні, крема, зубна паста потрібно пакувати у ємкості до 100мл. Загалом у Вас може бути до 1 літра рідин у ємкостях до 100мл.

Зайвими можуть бути різні щипчики, манікюрний набір, так як його можуть викинути, оскільки він ріжучий і ним можна когось зарізати, також не варто брати консерви і специфічно пахнущу їжу. (Бутерброди чи щось таке можна. Радимо взяти 1-2 в дорогу. Так як перельоти довгі, а в літаку не кормлять. Можна також взяти водичку до 100мл в одній тарі.)


❗БАГАЖ

1️⃣ В ціну авіаквитків входить тільки ручна поклажа - рюкзак вагою до 8 кгГабарити: 40*30*20

2️⃣ Додаткова ручна поклажа (окремо докупляється)

Маленька валіза, габарити: 55*40*23 см до 10 кг

Все разом має бути не більше 18 кг (рюкзак + додаткова ручна поклажа) Цю маленьку валізку можна брати з собою на борт і реєструвати повторно не потрібно.

3️⃣Реєстрований багаж (окремо докупляється)Валіза, габарити: 149: 119 :171 см до 20 кг

Важливо враховувати, що перед вильотом багаж потрібно зареєструвати до проходження паспортного контролю. Оскільки в нас переліт з пересадками, потрібно не забувати після прильоту забрати валізку та зареєструвати її повторно.
Також до уваги:

Якщо ви розумієте, що одного рюкзачка вам буде мало, наша команда рекомендує одразу з квитками купувати додаткову ручну поклажу або багаж. Оскільки в такому випадку ціна буде меншою ніж при покупці з наявними квитками.
Багаж:
Навігація по сайту
1
2
3
4
5
- Документи та правила в'їзду
- Авіа
- Наша команда
- Шлях до котеджного містечка
- Поселення
- Формат подорожі
- Як буде проходити подорож на машині?
- Наші локації:
- Правила
- Правила в машині з командою:
- Обмеження швидкості:
- Правила Парковки:
- Контакти організаторів:
- Локації супермаркетів/аптек/заправок поблизу котеджу:
6
7
8