- Перевіряємо ваші документи
- Правильно заповнюємо анкету англійською мовою
- Створюємо особистий кабінет на сайті консульства та передаємо вам акаунт
- Є можливість запису в консульство на подачу біометрії
м. Вінниця
вул. Миколи Оводова 22
Швидкий зв'язок у месенджері
віза в канаду на 10 років
по програмі CUAET
Сама віза — безкоштовна
Вартість наших послуг
80$
160$
Щодня 10:00 - 20:00
Отримати консультацію
м. Вінниця
вул. Миколи Оводова 22
Щодня 10:00 - 20:00
CUAET — Канадська спрощена програма для українців
Дозвіл на роботу та навчання на 3 роки з правом отримати громадянство!
Процес подачі та документи:

Для подачі потрібен тільки закордонний паспорт!
Інші документи (НЕ ОБОВЯЗКОВО, а за наявності) збільшують шанси отримати візу. Це можуть бути: виписка з банку, право власності на майно, свідоцтво про шлюб, справка з роботи, тощо.

Процес подачі:

Вже подалось 600'000+ українців, і скоро програма закриється. Тому потрібно як можна швидше подаватись щоб встигнути
☑ Всі документи подаються онлайн на сайті консульства
☑ Після цього ви отримуєте запрошення на здачу біометрії в посольстві
☑ Після здачі біометрії потрібно ще раз прийти в консульство щоб вклеїти візу в паспорт! (можна вислати поштою)
Часті питання
Якщо я знаходжусь в Україні?
- Не важливо де саме ви знаходитесь, всі документи можна подати онлайн, ми працюємо з клієнтами зі всього світу.
- Після подачі документів вам потрібно буде поїхати в консульство на здачу біометрії. Тут є два варіанти: чекати поки Канадське консульство в Україні запрацює, АБО поїхати здати біометрію в Європі (багато різних міст подачі).
- Якщо ви зараз не можете виїхати за кордон (чоловіки), це не проблема. Головне - це подати всі документи онлайн. Здати біометрію можна буде пізніше, коли відкриються кордони. Зараз немає ніякого обмеження по часу здачі біометрії для громадян України.
Якщо я не можу виїхати з України?
- Якщо ви зараз не можете виїхати за кордон (чоловіки), це не проблема. Головне - це подати всі документи онлайн. Здати біометрію можна буде пізніше, коли відкриються кордони. Зараз немає ніякого обмеження по часу здачі біометрії для громадян України.
Якщо немає всіх документів?
- Головний документ - це закордонний паспорт!* Всі інші документи можна подавати ЗА НАЯВНОСТІ, і це НЕ ОБОВЯЗКОВО. Проте, чим більше документів ви подасте, тим більше шансів отримати візу. Додаткові документи можуть бути такі: виписка з банку, свідоцтво про шлюб, справка з роботи/ФОП, право власності на майно, ID картка, документи про зміну прізвища якщо було, тощо.
*також можна подаватись БЕЗ закордонного паспорту, а тільки по внутрішньому, АЛЕ тоді ви отримаєте одноразову візу на в'їзд.
Як оплатити і де ваш офіс?
- Наш офіс знаходиться у Вінниці. Ми офіційно працюємо як турагентство. До війни займались подорожами, а зараз допомагаємо оформляти візи в Канаду та Австралію. Ми все робимо онлайн, тому вам не обов'язково приїжджати в офіс. Оплатити можна за офіційними реквізитами - розрахунковим рахунком АБО Western Union / SWIFT якщо ви за кордоном. Також ми надаємо вам договір про надання послуг.
Які гарантії?
Гарантії що відкриють візу — зараз візу видають у 90% випадках, тому чим більше документів ви надасте, тим більше ймовірність. отримати візу. Відмова може бути якщо у вас була судимість/ депортація/ тощо.

Гарантії фірми — ми офіційно зареєстровані. Ви можете перевірити нас у держ.реєстрі: ФОП Рильський Владислав Вячеславович. Також, до війни ми організовували подорожі, та маємо більше 1000 позитивних відгуків в наших соц.мережах. Ви можете подивитись відгуки наших клієнтів на наших сторінках:
https://www.instagram.com/artinov.travel/
https://www.facebook.com/artinov.travel/
Якщо я не планую поки що їхати?
Віза буде дійсна протягом 3 років. Якщо ви не плануєте їхати зараз, вона може знадобитись вам у майбутньому!
Такого шанса і такої спрощеної програми для українців ніколи не було і не факт що буде. Тому поки є шанс — можна ним скористатись та подати документи, а потім вже вирішувати поїдете ви, чи ні. Тим більше в наших реаліях, мати запасний план - це великий плюс.
До коли можна податись?
На програму ВЖЕ подалось більше 450'000 українців! Ніякого чіткого терміну закінчення програми CUAET немає, ПРОТЕ Канада зможе прийняти не більше 500-600 тис. українців. Тому чим швидше ви подасте документи — тим більше шансів скористатись програмою.
Скільки часу займає процес оформлення?
- Після того як ви надали нам всі документи для подачі, ми заповнюємо анкету протягом декількох днів.
- Після цього, протягом 7 днів вам прийде запрошення на біометрію
- Після здачі біометрії, протягом 7 днів вам прийде відповідь по візі
- Після вклеювання візи в паспорт, ви можете летіти в Канаду.
Тривалість онлайн черги на здачу біометрії та вклейку візи залежить від міста, де знаходиться консульство. Наприклад, найбільші черги у Варшаві. У Варшаві - очікувати на вклейку візи можна до 6 тижнів.
Але НЕ ВАЖЛИВО скільки буде черга в консульство, ГОЛОВНЕ це подати документи онлайн щоб прийняти участь у програмі CUAET.
Чи допомагаєте з роботою/житлом/квитками?
- Ми підготували для вас БЕЗКОШТОВНИЙ документ, де описані ресурси, де можна шукати роботу, житло та інструкцію як це зробити самостійно. Нажаль поки що ми не надаємо таких послуг, але можливо пізніше будемо цим займатись. За окрему оплату, ми можемо допомогти вам знайти перельоти та житло на перший час.
Коротко про візу та про нас:
До війни ми працювали як турагентство. Зараз почали займатись візами та допомагати з працевлаштуванням в Канаді нашим співвітчизникам для того щоб підтримувати економіку, ЗСУ та створювати нові робочі місця.

Ми офіційно зареєстровані. Ви можете перевірити нас у держ.реєстрі: ФОП Степанчук Віктор Юрійович. Також, можете переглянути відгуки наших клієнтів на сторінках наших соц.мереж:

instagram.com/artinov.travel/
facebook.com/artinov.travel/
Отримати консультацію
Якщо ви хочете замовити допомогу в оформлені візи — залиште свій номер телефону, і наш менеджер зв'яжеться з вами!