Стамбул та Каппадокія
Відкрий для себе Туреччину по-новому!
Група: 12 місць
16 - 22 листопада
399 € за людину
(+ авіа)
Стамбул та Каппадокія
Відкрий для себе Туреччину
по-новому!
Група: 12 місць
16 - 22 листопада
399 € за людину
(+ авіа)
П'ять причин поїхати в Туреччину
разом з нами:
1
ЗАБУДЬ ПРО COVID-19
Туреччина приймає українських туристів без перебування на самоізоляції та без тестування на коронавірус. При поверненні в Україну - аналогічно.
2
ВИГІДНО
Ціна нашого туру в Стамбул та Каппадокію така ж, як ціна 3-денного туру лише в Каппадокію. З нами точно вигідніше!
3
ЗРУЧНО
З нами можна летіти з будь-якого міста: Києва, Львова, Харкова або Одеси, щоб у Вас не було зайвих турбот ❤️
4
НАСИЧЕНО
Гранд Базар, Айя-Софія, палац Топкапи, площа Таксім, підземне місто Деренкуе, ущелина Іхлара, Рожева Долина, повітряні кулі і ще-ще-ще багато Туреччини!
5
КОМФОРТНО
Обрані нами готелі знаходяться в самому центрі Стамбулу і Гьореме та мають найвищі оцінки від туристів на TripAdvisor.
Маршрут подорожі
Стамбул місто, овіяне сотнями апетитних запахів. Тут хочеться спробувати все і відразу, та не поспішайте накидатися на першу-ліпшу точку з їжею! Наші досвідчені гіди розкажуть, де випити смачної кави, з'їсти найкращий кебаб, скуштувати місцеві десерти і помилуватися вечірнім Босфором за кальяном та чашкою справжнього турецького чаю.

За 3 дні у Стамбулі ми відвідаємо усі головні туристичні локаціїГранд Базар, Айя-Софія, палац Топкапи, цистерни Базиліка (які, до речі, відомі зйомками Бондіани, «З Росії з любов'ю», «International» і навіть гри "Assassin's Creed: Revelations"!).

Ви закохаєтеся в Стамбул і не захочете звідти їхати, але на нас чекає Каппадокія! Гарантуємо, що ви полюбите її так само, як полюбили ми. Ніяких нічних автобусів, про нашу комфортну подорож до Каппадокії подбають місцеві турецькі авіалінії.

Печерні поселення, підземні міста, краса ландшафтів, створених магмою вулканів та вітрами, омріяний політ на повітряних кулях так солодко тільки в Каппадокії.
Маршрут подорожі

Стамбул місто, овіяне сотнями апетитних запахів. Тут хочеться спробувати все і відразу, та не поспішайте накидатися на першу-ліпшу точку з їжею!
Наші досвідчені гіди розкажуть, де випити смачної кави, з'їсти найкращий кебаб, скуштувати місцеві десерти і помилуватися вечірнім Босфором за кальяном та чашкою справжнього турецького чаю.

За 3 дні у Стамбулі ми відвідаємо усі головні туристичні локаціїГранд Базар, Айя-Софія, палац Топкапи, цистерни Базиліка (які, до речі, відомі зйомками Бондіани, «З Росії з любов'ю», «International» і навіть гри "Assassin's Creed: Revelations"!).

Ви закохаєтеся в Стамбул і не захочете звідти їхати, але на нас чекає Каппадокія! Гарантуємо, що ви полюбите її так само, як полюбили ми. Ніяких нічних автобусів, про нашу комфортну подорож до Каппадокії подбають місцеві турецькі авіалінії.

Печерні поселення, підземні міста, краса ландшафтів, створених магмою вулканів та вітрами, омріяний політ на повітряних кулях так солодко тільки в Каппадокії.
Що входить у вартість туру?
Включено
✔️ Проживання у центрі Стамбулу
✔️ Проживання у центрі Гьореме
✔️ Сніданки в готелях
✔️ Авіапереліт Стамбул Кайсері
✔️ Усі трансфери по програмі
✔️ Більше 10 екскурсій Каппадокією на орендованому автобусі з особитим екскурсоводом
✔️ Екскурсійний супровід гіда-організатора
✔️ Групова аптечка
✔️ Медичне страхування
✔️ Фото/відео під час усієї поїздки

Додатково
❌ Міжнародний авіапереліт (від 100 € залежно від міста вильоту)
❌ Харчування (обіди та вечері)
❌ Вхідні квитки (35 €)
❌ Політ на повітряній кулі (до 130 €)

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ
День 1 (16.11)
У перший день всі прибуваємо до Стамбулу. Оскільки виліт здійснюється з різних міст: Києва, Одеси, Львова чи Харкова, то і час прибуття до Стамбулу різний.

У Стамбулі є 2 аеропорти: Новий аеропорт (IST) та Аеропорт Сабіха (SAW).

Час прибуття:

• з Києва 12:50 (IST)

• зі Львова 19:20 (SAW)

• з Харкова 19:10 (SAW)

• з Одеси 12:30 (IST)

Ми попіклуємось, щоб усі трансфери вас заздалегідь очікували в аеропорту і вчасно відвезли до готелю, що знаходиться у самому центрі Стамбулу.

План першого дня такий: прилітаємо в Стамбул, добираємося в центр, заселяемось в готель і йдемо знайомитися один з одним за кальяном та справжнім турецьким чаєм.


День 2 (17.11)
О 08:30 снідаємо в готелі і вирушаємо на екскурсію містом.
У першу чергу відвідаємо символ "золотої доби" Візантійської імперії Айя-Софія, якій вже близько 1500 років! Цього року вона стала мечеттю.
Вхід: вільний.

Далі вирушимо до Цистерни Базиліка це чудово збережене старовинне водосховище, розташоване на глибині 12 метрів у самому центрі Стамбулу в районі Султанахмет.
Вхід: 7€.

Переведемо подих від смачнющого обіду в затишному ресторанчику і відвідаємо Палац Топкапи, котрий за площею майже вдвічі більший за Ватикан.
Вхід: 8€

Палац Топкапи також відомий тим, що тут жила наша співвітчизниця Роксолана. Далі вирушимо у мечеть Сулейманіє, де вона і похована.

На десерт у нас — вечір на одній з найатмосферніших турецьких вулиць, Таксім, з ресторанами, магазинами та відомими турецькими трамвайчиками.


День 3 (18.11)
Снідаємо і до пригод! Спершу відвідаємо один з найбільших ринків світу - Гранд Базар, всередині якого нараховується 61 вулиця! Поруч з Гранд Базаром знаходиться його молодший брат - Єгипетський Базар. Там буде можливість купити ті самі речі, але за значно менші кошти. Чого тут тільки немає: різні сувеніри, спеції, смаколики, можна знайти все, чого душа бажає. Ринок знаходиться неподалік нашого готелю, тому у нас буде можливість занести всі речі у готель і відправитись далі.

Після того як розгрузимось, відправимось в Палац Долмабахче - один з трьох найбільших палаців Стамбулу, що був побудований, щоб позмагатися з найвишуканішими європейськими палацами правителів.

Три головні туристичні локації Долмабахче: державні апартаменти, церемоніальні зали і Гарем. Всього ж у палаці 285 кімнат і 44 залів прийомів. Ця османська велич заслуговує твоєї уваги.
Вхід: 7 €.

З Долмабахче під'їдемо до однієї з найвідоміших фото-локацій Стамбулу - мечеть Ортакьой, поруч з якою смачно повечеряємо.

На останок вечору - покатаємось на кораблику по Босфору, що розділяє Європу і Азію.
День 4 (19.11)
З самого ранку виселяємося з готелю та прямуємо назустріч мрії — на нас чекає внутрішній переліт до Кайсері.
Заселяємося в готель о 14:00, залишаємо речі і йдемо обідати в колоритний ресторан. Після цього відправимось досліджувати наше містечко Гьореме.

Поруч з готелем на оглядовому майданчику "Sunset View Point" зустрінемо захід сонця, споглядаючи, як переливається різнобарвними кольорами Рожева Долина.

Повертаємось в готель, відпочиваємо — завтра прокидаємось удосвіта, щоб вирушити у політ на повітряній кулі.

День 5 (20.11)
Твоя мрія нарешті здійсниться!

О 05:00 за нами приїде транспорт, який забере нас до повітряних куль. Там здійсниться мрія багатьох туристів - зустріти світанок на повітряній кулі в Каппадокії.
Після сніданку вирушаємо досліджувати Каппадокію на замовленому автобусі з водієм і екскурсоводом. Єдине, за що потрібно буде заплатити - музейна картка, для входів на усі локації (20 євро).

Перша локація — фортеця Учхисар. Це 60-метрова скеля, що здалеку нагадує мурашник.
(!)ЦІКАВИЙ ФАКТ: За основу фортеці було взято три скелі, між якими існувала ціла система сигналів, за допомоги якої доходила інформація на відстані.

Продовжимо нашу екскурсію в національному парку "Open Air Museum" , де в перші сторіччя нашої ери в печерах переховувались від переслідувань перші християни усього цього регіону.

Наступна зупинка - містечко Аванос. Як говорять місцеві "Каппадокія - це не повітряні кулі, а багатовікове створення унікальної кераміки і килимів, відомих на усю Туреччину і світ". Саме в Аваносі ми відвідаємо фабрики, де зможемо вживу побачити як впродовж багатьох поколінь створюються ці неповторні речі.

Наостанок відвідаємо Долину Пашабаг та Долину Кохання. Саме в цих місцях знаходяться відомі кам'яні стовпи у формі грибочків.


Обідаємо і повертаємося в Гьореме.

Далі у кожного буде можливість обрати додаткову екскурсію на вибір. Це може бути:
• автентичний турецький хамам (25€)
• прогулянка на квадроциклах (20€)
• параглайдинг (75€)
• катання на конях (20€)
• катання на верблюдах (30€)День 6 (21.11)
0 6:30 ранку з даху нашого готелю відкривається неймовірний пейзаж з десятками повітряних куль, тому заряджаємо телефони, та ідемо робити фото, які підкорять увесь інстаграм!

Після сніданку відправляємось на екскурсію в ущелину Іхлара. Там матимемо невеличкий (3,5 км) трекінг по низу каньйону. На середині шляху матимемо перепочинок на турецький чай в затишному турецькому кафе, що знаходиться прямо на гірській річці.

Далі прямуємо в старовинне багаторівневе підземне місто Деринкую.
Унікальність цього містечка в тому, що воно знаходиться на глибині 60 метрів та розраховане на проживання до 20 000 мешканців.

Дорогою додому заїдемо в печерний монастир Selime Cathedral, що також виконував функцію безкоштовного готелю для караванів, оскільки саме цим шляхом рухались експедиції купців по усім відомому "Шовковому шляху".

І вже на під'їзді до Гьореме зупинимось на 15 хвилин, щоб помиловатись "Долиною Голубів" та закупитись унікальними смаколиками місцевого виробництва у магазині поруч.

Увесь вечірній Гьореме для нас — прогулянки містом, сувеніри друзям та рідним, атмосферні ресторанчики, турецький кальян.
День 7 (22.11)
Сьогодні - день повернення додому :(.
О 5 ранку виїжджаємо з готелю в аеропорт Кайсері (трансфер входить у вартість туру). О 8 ранку з Кайсері в Україну летимо через Стамбул.

Робимо щасливе фото на згадку, обіймаємося і прощаємося, але не надовго!

До нових подорожей ❤️
Наші готелі
• Кожен готель знаходиться у самісінькому центрі міста, має рейтинг 8+ на Booking.com та Tripadvisor.
• Двомісне розміщення.
• Спільні/роздільні ліжка на Ваш вибір.
Як ми працюємо?
1. Зв'язуєтесь з нашим менеджером за допомогою телефону/соціальних мереж.
2. Надсилаєте нам дані закордонного паспорту/фото його першої сторінки.
3. Укладаємо договір, де максимально чітко прописані умови туру.
4. Бронюєте місце шляхом переведення коштів на наш офіційний рахунок відповідно до договору.
5. Додаємо Вас до чату туру в Телеграмі. Там ми активно готуємось до подорожі та починаємо знайомитись.
6. Зустрічаємось в аеропорту та вилітаємо назустріч пригодам!
Відгуки про наші тури
відгуки взяті з офіційної сторінки Artinov Travel у Facebook
Найпопулярніші запитання
Скільки коштує?
Подорож коштує 399€ на людину + авіапереліт, який оплачується додатково (орієнтовно 200 € - залежно від міста вильоту). Розміщення двохмісне.
Для кого ця подорож
Якщо ти любиш незвичайні подорожі, мальовничі місця та безкрайні простори, якщо ти любиш смакувати життя на повну - тобі з нами. Турецькі солодощі з запашною кавою, світанки в Каппадокії, - ми назавжди змінимо твоє уявлення про те, яким може бути відпочинок в Туреччині.
Скільки з собою потрібно брати коштів ?
До вартості туру входять безкоштовні сніданки, але обідати та вечеряти ми будемо в традиційних турецьких кафе.

Додатково - вхідні білети на локації, такі як: парк Гереме, Уцхисар, музей Зелве, пароплав по Босфору, Топкапи, Цистерна Базиліка, Долмабахче.
Вартість усіх вхідних квитків по программі - 35€ з людини.

Ну і звісно, кошти на інші розваги, які не включені у вартість, за вашим бажанням. В середньому, ми рекомендуємо брати не менше ніж 150€ на весь період подорожі. Політ на повітряній кулі коштує близько 130 євро.
На якому транспорті ми будем пересуватися ?
У Стамбулі найкращий транспорт - це громадський (оскільки трафік скажений). А в Каппадокії ми будемо жити прямо в центрі, тому їздити далеко теж не доведеться.
Де ми будемо жити ?
Ми будемо жити в комфортних готелях в центрі, сніданки включені. Розміщення двохмісне.
Інші тури
Хочеш бути в курсі наступних турів?
Підписуйся на розсилку, щоб не пропустити
Хочеш бути в курсі наступних турів?
Підписуйся на розсилку, щоб не пропустити
Наші контакти
+38 063 70 83 501
artinov.travel@gmail.com
вул. Оводова 22, Вінниця
+38 063 70 83 501
artinov.travel@gmail.com
вул. Оводова 22, Вінниця
© Artinov Travel 2019 Розроблено в guzeev.it
Close
Напишіть нам
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Phone
Заповніть форму
Пригоди вже чекають на вас! =)
Заповніть форму
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, щоб уточнити деталі бронювання